Fiatal kutatók és posztgraduális hallgatók

Fiatal kutatók és posztgraduális hallgatók bentlakásos kutatási fázisokra jelentkezhetnek. Kérjük, küldje el nekünk a kutatási projektjének az összefoglalóját, és a kutatási szakaszának megfelelő legjobb konstrukciót megtaláljuk.

Általában egy-két kutatót tudunk fogadni egy-három hónapos időszakokra. Szállás az egyetem szállodájában biztosítható havi kb. 300 euróért. Kiváló és olcsó Student étterem is rendelkezésükre áll. Emellett havi 125 euró adminisztrációs díjköltséggel is számolniuk kell. Intézetünk nem tudja fedezni ezeket a költségeket.

Ingyenes hozzáférést kínálunk viszont erőforrásainkhoz: könyvtár, eredeti, mikrofilm- és digitális archívumok, iroda, ingyenes internet-hozzáférés, mikrofilmszkenner, asztali számítógép és nyomtató.