Universitas_UBB.jpg

MEGHÍVÓ

A kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kara (FSPAC) meghívja Önt a Holocaust- és Genocídiumtanulmányok Intézetének megnyitó ünnepségére. Az Intézetet erőteljes erőforrásközpontként képzeljük el az oktatás és a kutatás területén, amelynek könyvtárát, eredeti, mikrofilm- és digitális dokumenumgyűjteményeit az Egyesült Államok Holocaust Emlékmúzeuma (US Holocaust Memorial Museum, Washington, DC) támogatásával, továbbá hazai és külföldi magánszemélyek számottevő segítségével sikerült létrehoznunk. Az avatóünnepségre 2018. október 25-én 13 órakor kerül sor az Universitas Hotel UBB ‒ Universitas Student House konferenciatermében, Pandurilor utca 7. szám, Kolozsvár. Szeretettel várjuk az eseményre az egyetem tanárait, kutatóit és hallgatóit, a kolozsvári intézmények és nem kormányzati szervezetek vezetőit, valamint a sajtó képviselőit.

Minden esemény

2018. okt. 25.